Menu

Czy podaliśmy wszystkie dane potrzebne do wzięcia pożyczki?

Wielu ludzi wie już o tym, że nie trzeba wielu dokumentów, aby można było zaciągnąć pożyczkę pozabankową. Nie będziemy musieli przedstawiać zaświadczenia o zarobkach, które będzie pokazywało nasze zarobki z ostatnich kilku miesięcy, ani nie będziemy musieli też prezentować naszych zdolności kredytowych. Co jednak nie oznacza, że nie musimy podać jakichś ważnych danych.

O czym nie możemy zapomnieć?

Jeżeli chcemy zaciągnąć taką chwilówkę, to z pewnością musimy zobaczyć, co należy wypisać w odpowiednim wniosku. Przede wszystkim będziemy musieli podać wszystkie nasze dane kontaktowe, a także numer pesel i numer dowodu osobistego. Te dane są konieczne, aby mogła być przeprowadzona odpowiednia weryfikacja. Dodatkowo musimy pamiętać o konieczności podania numeru rachunku bankowego, bo w przeciwnym razie nie będzie wiadomo, gdzie te pieniądze powinny trafić, tak aby dotarły do nas. Na koniec trzeba jeszcze podać numer telefonu, tak aby przedstawiciel takiej firmy pozabankowej mógł do nas zadzwonić i powiedzieć co dalej musimy zrobić, aby móc korzystać z takiej pożyczki.

Czy zostaliśmy przyjęci?

Jeżeli wszystkie nasze dane zostaną podane w prawidłowy sposób, to istnieje bardzo duża szansa na to, że taka pożyczka będzie nam przydzielona. Wówczas możemy mieć pewność, że będziemy mogli te pieniądze wydać na to, co faktycznie jest nam najbardziej potrzebne.

Trzeba uważać, aby skrupulatnie wypełnić taki wniosek, bo wówczas będziemy mieli pewność, że szanse na uzyskanie takiej pożyczki będą znacznie większe.