Menu

Kiedy dziecko choruje

Kiedy przydałby się nagły przypływ gotówki a nie chcesz brać kredytu w banku
Sezon jesienny jest sezonem przeziębień. Nigdy nie wiadomo kiedy dopadnie cię jesienne przeziębienie. Jedno jest pewne. Jeśli to Ty będziesz jego ofiarą obowiązkowym ekwipunkiem na tą wojnę będzie koc, ciepła herbata, leki rozgrzewające i dobra książka. Co jednak jeśli choroba dopadnie Twoje dziecko. Wtedy sprawa nie jest już tak idealnie prosta. Małego uparciucha nie zmusisz do siedzenia cały dzień pod kocem. Będzie wypluwał wszystkie leki które nie mają smaku czekolady bądź coli i będzie bez skarpetek biegał po kafelkach w przedpokoju. Kiedy brakuje Ci sił na wycieranie ciągle zakatarzonego noska a już wydałaś potężne pieniądze na leki, i mimo to maluchowi nie przechodzi. Z pomocą wkracza mini pożyczka pozabankowa.

Pożyczka za 0 zł w razie nagłego wypadku

Jeśli potrzebujesz około 500 zł to szkoda brać chore dziecko w samochód i transportować do najbliższego banku pełnego kichających ludzi. Łatwiej jest rozsiąść się wygodnie w fotelu biurowym z malcem na kolanach i zrobić ten ruch: klik! klik!

Pożyczka na kliknięcie

Łatwo i bez zbędnego ubierania w ciepłe rzeczy oraz kilku toreb i żmudnego załadunku do samochodu dziecka weźmiesz pożyczkę pozabankową na leki dla maluszka. W większości dobrych firm udzielających pożyczek pozabankowych pierwsza pożyczka jest za darmo. Co to oznacza? Oznacza to, że jeśli weźmiesz pierwszą pożyczkę i nigdy wcześniej nie korzystałaś z usług firmy pożyczkowej nie zapłacisz nic więcej niż kwotę którą pożyczyłaś. Czyli dokładnie tak jakbyś pieniądze pożyczyła od koleżanki czy od cioci. Oddajesz tyle ile wzięłaś. Proste prawda?